instela.fm
instela
+900000000000

thedewil'a teşekkür mesajları    eskiden yeniye   

a good day to die
böyle bir oyun alanı verdiğin için teşekkürler. eğlendik eğlendirdik ve bitti. sahiden teşekkürler.
26.02.2024 01:29
cuore sportivo
bir thedewil kolay yetişmezken bu topic'te in cin top oynaması hepimizin ayıbı.
28.03.2021 21:14
çıpa
tam böyle radyo sayfaları arasında gezinerek abi ne kadar gelişti bu radyo sayfası ya derken bu başlık çarptı gözüme. cidden çok büyük emeği var thedewil'in teşekkür ederiz :)
11.12.2014 22:06
kendindençekilmez
the dewil'in emek verip yaptığı güzelliklerin(sadece dj lere yönelik değil dinleyiciye yönelik de hem görsel hem kullanım açısından açılımlar yapılması gibi bir sürü örnek mevcut) yanı sıra dikkatimi çeken en önemli değişikliklerden biri dinleyici sayısındaki artış olmuş bence. istikrarlı ve güzel bir dinlenme oranı oluşmuş radyoda, yayından yayına değişmeyen insanı mutlu eden bir değişim bu. tabi ki sevgili dj lerin de diğer dj arkadaşlarını dinlemeye özen göstermeleri inanılmaz anlamlı. özetle; sevgili yöneticimizin( başka ünvanı varsa affola biraz yabancı kalmış olabilirim) daha ne yapabilirim burayı geliştirmek adına babında gösterdiği çaba ve her tür fikri kişi ayırmadan (ki bunlar çok önemli) kaaleye alan inceliği için teşekkür ediyorum. bunlar huzur getiriyor insana.. huzur da her zaman yayın yapma şevki. edit: yazım hatam varsa hoş görün, yorucu bir gündü.
17.09.2014 15:55
nickimdedegil
pamuk yürekli radyo sorumlusuna teşekkürler efendim.. hem de en büyüğünden. hak ediyor.. çünkü çalışıyor. adam yaşlandı burada resmen. ve evet; iyi ki var.
15.08.2014 11:59
thedewil
seçime yetiştirmeye çalıyorum hocam, seçimden önce açıcaz :d
18.07.2014 16:15
koç burcu erkeği
bi dur allasen mübarek her baktığımda bişiler yapmış oluyorsun, biz bu hizmeti hak etmiyoruz. iyi ki varsın.
18.07.2014 05:09
cd temizleme bezi
adam yiyor ama çalışıyor, eskiden çöpümüzü bile toplamazlardı. yeni gördüm, ben de laf atayım dedim. öptüm şekerler.
17.06.2014 17:21
thedewil
cümleten eyvallah beyler, ben sadece yıllardır hepimizin yaşadığı sıkıntılara imkanım el verdiğince bakmaya çalışıyorum.
08.05.2014 16:51
paralel evren
(bkz: adamın hası thedewil) @11298114 emeğe çok çok saygı + bayaa bi rep
08.05.2014 15:31
myster
adam haklı beyler + rep :) adamsın hacut..
08.05.2014 09:13
cest tres excitant
kendi adıma konuşmak istiyorum, onca yönetim gördüm, yani herkes kendince gelip geçti, iyileri de oldu aralarında kötüleri de, ama thedewil kadar bu işi gerçekten onun kadar ciddiye alan/alabilen başka kimse olmadı. tabii bu konuda kod yazabilmesinin de bir avantajı olsa gerek, radyonun geldiği nokta belli, bunun için kendi adıma, bütün dj'ler ve dinleyiciler adına teşekkürü borç bilirim. teşekkürler :)
05.05.2014 12:47