instela.fm
instela
+900000000000

kaçak yayın kuralları    eskiden yeniye   

1 okur
bence makul. sonra vay efendim sen yayın yaptın ben yapmadım/yapamadım diye bir ton takırdı dinlemeyelim.
04.01.2014 16:10
boş vaktim vardı
şöyle bir önerim var; bir hafta kaçak yayın yapmayacak dj'ler sadece o hafta için bu haklarından feragat edebilmeliler. böylece 4 saatten fazla kaçak yayın yapmak isteyen dj'ler için hak doğmuş olur.
04.01.2014 11:35
paralel evren
bence kaçak sınırı olmamalı. birileri çakışabilir teorisiyle kısıt yapmak gerekli değil bence ya. görüşüm bu.
03.01.2014 17:50
tayyarağa
evet. işte bu!
03.01.2014 15:23
qotza
evet iyi olmuş gayet net :)
02.10.2013 06:50
thedewil
* yapılmayacağı mazeret panosunda bildirmemiş bir yayının saatinde kesinlikle kaçak yayın yapılamayacaktır. * henüz ilk yayınını yapmamış djler kaçak yayın yapamaz. * yayınını mazeretsiz olarak yapmayan dj tekrar yayın yapana kadar kaçak yayın yapamaz. * yayına girmeden önce kaçak yayınlar mutlaka, kaçak panosuna uygun şekilde yazılacaktır. -- istekler, yayın yapılacak saate 15 dakika kaldıktan sonra yazılacaktır. -- bu panoya yazılacak istekler en fazla 1 saatlik olacaktır. -- mazeret panosunda belirtilen saatlerin bitiminde, panoya başka bir kaçak yayın talebinin yapılmaması durumunda birer saatlik yeni bir istek yazarak kaçak yayın süresi uzatılabilir. * haftalık toplam kaçak yayın saati her bir dj için 10 saati geçmeyecektir. * birden fazla kişinin aynı saati talep etmesi durumunda sorun ikili diyalog yoluyla çözülecektir. diyalog yolunu kapayarak diğer yazarların da kaçak yayın yapmasının önünü tıkayan djlere yaptırım uygulanacaktır. isteyen her djin eşit ölçülerde bu durumdan faydalanabilmesi ve durumun daha az kurala bağlı kalarak yürümesi aklıselime bağlıdır. * kaçak yayınlar da diğer yayınların başlangıç saatlerine riayet edilerek yapılacaktır. * belirtilen durumların dışında herhangi bir kötüye kullanım durumunda da yaptırım uygulanacaktır.
12.08.2012 23:40