instela.fm
instela
+900000000000

2 saatlik yayınlar    yeniden eskiye   

thedewil
uyarılar panosundaki değerlendirmelere göre, kurallara uyup uyarı almayan ve yayınını 2 saate çıkarabilecek 18 dj ve yayınları şunlardır: altavista - listesiz bahana - nane ferahlığı boş vaktim vardı - feel good hit of the ayran cd temizleme bezi - live from cd durgun sularda yüzen alabalık - skato kefalos ending credits - 1,5 acılı yoğurtlu fernandez - kafakol fhondeep - toparlak ıslık çalamadığı için metroyu kaçıran adam - track the sound mevlüt şekeri hüznü - aç aç aç mizantrop file bekçisi - yalnız adamın karpuzu nehlyudov - festival de cehennem paralel evren - zamanda yolculuk penumbra - durumdan vazife sakinadam34 - hit in oğlu sözlüğe bir daha gelinirse alınacak nick - saç karıştıran headbang usako - furi kuri yazar dj - yazan-çizen-söyleyen bu yazarlar yayınlarını yayın öncesi veya sonrası boş saat dilimini kullanarak veya 2 saatlik boş bir saat dilimine taşıyarak 2 saate çıkarabilirler. bir saati birden fazla kişinin talep etmesi durumunda öncelik, boş saat diliminden önceki veya sonraki dj'e, eğer böyle bir durum yoksa yayını daha eski olan dj'e aittir. isteklerinizi bana sözlükten özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz. bütün dj'lerin bu duyuruyu okuyup tercihlerini iletmesi adına, istekler bir süre bekletilecektir.
28.04.2014 17:26
thedewil
tavsiyeler bölümündeki değerlendirmelere dikkat eden ve yayınını 2 saate çıkarabilecek 17 dj ve yayınları şunlardır: * algoritma hatası - estiği gibi * beterbocek - bilmeyenadam * boş vaktim vardı - feel good hit of the ayran * çıpa - gemi * direnbonibon - up all night to get loki * ekvatoralgineli - brit-nation * fevki lugat - williamwallace - dışarıdakiler * ıslık çalamadığı için metroyu kaçıran adam - track the sound * kendindençekilmez - ordinary dreams * myster - gece lambası * neihaos - ekspilicit * paralel evren - zamanda yolculuk * romika - 60 lık kaset * sosyal mesaj vereceğim - küller ve kar * steinhammer - o değil de geçen gün * steppenwolf - insomniacşımakdentist - who's afraid of şımak and wolf * usako - furi kuri bu yazarlar yayınlarını yayın öncesi veya sonrası boş saat dilimini kullanarak veya 2 saatlik boş bir saat dilimine taşıyarak 2 saate çıkarabilirler. bir saati birden fazla kişinin talep etmesi durumunda öncelik, boş saat diliminden önceki veya sonraki dj'e, eğer böyle bir durum yoksa yayını daha eski olan dj'e aittir. isteklerinizi bana sözlükten özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz. bütün dj'lerin bu duyuruyu okuyup tercihlerini iletmesi adına, istekler bir süre bekletilecektir.
28.11.2014 15:16